31jdzp9dqjaunza0mpjn

Cubase'de TRACK COMPING

Kayıt yapanların mutlaka bilmesi gereken ileri seviye bir özellik

   Tanıtım Videosunu İzleyin   Derse Kayıt Olun

Vokal, gitar ya da başka bir enstrumanı kaydederken her seferinde yeni bir kanal mı açıyorsunuz? Açtığınız onlarca kanalın arasında kayıp mı oluyorsunuz? Bu kayıtları editlemek dakikalarınızı hatta saatlerinizi mi alıyor? Hatırı sayılır meblağlar ödeyerek satın aldığınız Cubase Pro yazılımının gelişmiş özelliklerini kullanamamak sizi rahatsız mı ediyor?

Öyleyse bütün profesyonellerin kullandığı TRACK COMPING tekniğini öğrenmelisiniz.

10 dakikalık bu video derste Loop Recording yöntemiyle birlikte audio kayıt ve edit işlemlerinde hayat kurtaran Composite Track (farklı tekrarlardan alınmış en iyi kesitlerin birleşiminden meydana gelen kanal) oluşturma tekniğini öğreneceksiniz. İsterseniz orijinal proje dosyasını indirerek derste gösterilen kayıtlarla çalışabilirsiniz. Bu derste gösterilenlerle ilgili sorularınızı sanal sınıf ortamında eğitmene yöneltebilir diğer katılımcıların sorularını ve onlara verilen yanıtları görüntüleyebilirsiniz.

Bir yıl boyunca derse istediğiniz zaman erişebilir, tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Ayrıca isterseniz oldukça uygun bir ekstra ücret karşılığında bir saatlik birebir online özel ders alma imkanı da var.

Sormak istedikleriniz varsa e-postayla bana ulaşabilirsiniz. Çok kısa sürede geri dönüş yaparım: posta@borauslusoy.com


Eğitmen


Bora Uslusoy
Bora Uslusoy

Müzisyen, eğitmen ve prodüktörüm. The Musicians' Institute'ta ana enstrumanım olan gitar programını bitirdim. Berklee Müzik Okulu'nun online uzantısı olan berkleemusic.com'dan 'Studyo Prodüksiyon Uzmanı' sertifikası aldım. 2011'de Avid'in 'Train The Trainer' (Eğitmen Eğitimi) programına katılarak Avid sertifikalı Pro Tools Eğitmeni statüsü elde ettim. Aynı yıl Steinberg tarafından lisanslı Cubase eğitmeni unvanını aldım. Halen gitar, bas, armoni, kulak eğitimi, müzik prodüksiyonu, Pro Tools, Cubase, miks ve mastering dersleri veriyorum. Derslerim hem internet üzerinden birebir özel ders şeklinde; hem de çeşitli yüksekokul/üniversitelerin bünyesinde devam ediyor. Skype, Adobe Connect, Google Hangouts ve benzeri yazılımları kullanarak Türkiye'nin çok çeşitli yerlerindeki kişilere birebir uzaktan eğitim veriyorum.

Yayınlanmış olan beş adet gitar metodumun yanı sıra müzik üzerine sayısız dergi makalesi, ürün incelemeleri ve 'Nasıl Yapılır?' kılavuzları yazdım.

Eğitimciliğin yanı sıra uzun yıllardır, çeşitli grup ve sanatçılara prodüktörlük, miks ve mastering mühendisliği yapıyorum. Kendi adıma, iki adet solo albüm ve bir single yayınladım; filmler, belgeseller ve reklamlar için müzik ve ses tasarımı yapıyorum. Daha detaylı bilgi içib web sitemi inceleyebilirsiniz: borauslusoy.com


Ders Programı


  Cubase'de TRACK COMPING
Kayıt olduktan gün
gün şu kadar süre sonra erişilebilir:

Sıkça Sorulan Sorular


Bu eğitim programı ne zaman başlar ve ne zaman biter?
Eğitim programınıza hemen başlayabilir ve aboneliğiniz devam ettiği sürece devam edebilirsiniz. Tamamen bireysel yürütülen bir eğitimdir, çalışmayı ne zaman yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.
Bu eğitime ne kadar süreyle erişim hakkım var?
Bir yıllık periyotlarla aboneliğinizi yenileyebilir ve istediğiniz kadar devam ettirebilirsiniz. Aboneliğiniz devam ettiği süre boyunca siteye giriş yaparak videoları tekrar izleyebilir, çalışabilirsiniz. Mobil cihazlar dahil tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz.
Ekstra ücret ödeyerek birebir özel ders imkanından yararlanmak istiyorum. Bu nasıl oluyor?
Kayıt işleminiz tamamlamanızın ardından 24 saat içerisinde sizinle bağlantıya geçip ajandama erişmenizi sağlayacağım. İstediğiniz gün ve saati seçebileceksiniz. Belirlediğiniz tarihte bilgisayar karşısında bir araya geleceğiz' kamera görüntüsü, ses ve ekran paylaşımı yaparak çalışacağız. Bunun için standart bir internet bağlantısı yeterlidir.

Hemen Başlayın!