bU MÜZİK ATÖLYESİ Tam Erişim

Aylık ya da Yıllık Abonelik ile Tüm Eğitim Programlarımıza Erişim

  Derse Kayıt Olun

Cubase, Pro Tools ya da Logic kullanıyorsanız ve kendinizi ses kayıt/edit teknikleri, miks, müzik prodüksiyonu, gitar teknikleri ve armoni alanlarında geliştirmek istiyorsanız aradığınız her şeyi bu eğitim programı paketinde bulabilirsiniz.

  • 14 ayrı online eğitim programı
  • Aboneliğiniz devam ettiği süre boyunca yeni eklenen eğitim programlarına erişim
  • Yaklaşık 16 saatlik ders videosu ve diğer içerikler
  • Progressive Solo Gitar Metodu ve Solo Gitar İçin Diziler ve Arpejler kitaplarının tüm içeriğine erişim
  • Aboneliğiniz devam ettiği sürece derslere 7/24 erişim
  • Aylık ya da yıllık abonelik ile normal fiyatının çok daha altında bir ücret ödeyerek portaldaki tüm içeriğe erişme imkanı

Online eğitim portalımızda çok çeşitli eğitim programları sunuyoruz. Neresinden başlayacağınıza bilemiyorsanız ya da hangi programa kayıt olacağınıza karar veremiyorsanız hepsine birden sahip olmaya ne dersiniz? Ayrı ayrı kayıt olmaya kalksanız 1800 TL ödemek zorunda kalacağınız tüm bu içeriğe aylık sadece 85 TL ödeyerek erişebilirsiniz.


Bu Eğitim Programına Dahil Olan Dersler:Miks 104: ZAMAN BAZLI EFEKTLER
Reverb, delay, chorus, flanger, phaser efektlerinin kullanımı
Bora Uslusoy
₺149
Miks 103: EQ
Bu derste, miks yaparken kullanılan en önemli araçlardan biri olan ekolayzırı kullanmayı öğreneceksiniz.
Bora Uslusoy
₺175
Miks 102: DİNAMİK İŞLEMCİLER
Hem teorik, hem de uygulamalı olarak compressor, limiter, gate, expander, de-esser kullanmayı öğrenin!
Bora Uslusoy
₺175
Miks 101: DENGELER ve PANLAMA
Ses miksajında ilk adım, hatta en önemli aşama... Yayınlanmış, profesyonel bir şarkı üzerinde öğrenin!
Bora Uslusoy
₺149
Progressive Solo Gitar Metodu - Dijital Versiyon
Türkiye'nin en çok satılan gitar metodu artık dijital platformda
Bora Uslusoy
₺119
Solo Gitar İçin DİZİLER ve ARPEJLER - Dijital Versiyon
Dizileri ve solo gitar arpejlerini gitar klavyesinin bütün pozisyonlarında öğrenerek solo anlayışınıza yeni bir boyut getirebilirsiniz.
Bora Uslusoy
₺75
Cubase Ansiklopedisi
Cubase Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Herşeyi Bu Eğitim Programında Bulabilirsiniz
Bora Uslusoy
₺299
Logic Pro X Ansiklopedisi
Logic Pro X Hakkında Öğrenmek İstediğiniz Her Şeyi Bu Eğitim Programında Bulabilirsiniz
Bora Uslusoy
₺225
Pro Tools'a Giriş
Dünyanın en gelişmiş ses kayıt ve müzik prodüksiyon yazılımı olan Pro Tools'u öğrenmek artık çok kolay!
Bora Uslusoy
₺89
Armoni 101
Yeni başlayanlar için kolay armoni, hemen şimdi öğrenmeye başlayın!
Bora Uslusoy
₺79
Armoni 110
Serinin bu ikinci dersinde modern ve pratik armoninin temel kavramlarını öğrenmeye devam ediyoruz
Bora Uslusoy
₺89
Armoni 201
Armoni bilginizi ilerletin. Daha karmaşık armonik yapıların kapısını aralamaya hazır mısınız?
Bora Uslusoy
₺89
Cubase'de TRACK COMPING
Kayıt yapanların mutlaka bilmesi gereken ileri seviye bir özellik
Bora Uslusoy
₺29
Cubase'de GATE, COMPRESSOR, LIMITER, DE-ESSER
Cubase ile birlikte gelen dinamik işlemcileri nasıl kullanacağınızı bu dersten öğrenebilirsiniz.
Bora Uslusoy
₺99

Asıl Fiyatı: ₺1.840


Eğitmen


Bora Uslusoy
Bora Uslusoy

Müzisyen, prodüktör ve eğitmenim. The Musicians' Institute'ta ana enstrumanım olan gitar programını 'Gold Award' derecesiyle bitirdim. Berklee Müzik Okulu'nun online uzantısı olan berkleemusic.com'dan 'Studyo Prodüksiyon Uzmanı' sertifikası aldım. 2011'de Avid'in 'Train The Trainer' (Eğitmen Eğitimi) programına katılarak Avid sertifikalı Pro Tools Eğitmeni statüsü elde ettim. Aynı yıl Steinberg tarafından lisanslı Cubase eğitmeni unvanını aldım. Halen Berklee College of Music'te Music Production and Engineering bölümünde full-time 'Associate Professor' olarak görev yapıyorum. Yayınlanmış olan beş adet gitar metod kitabımın yanı sıra, müzik üzerine sayısız dergi makalesi, ürün incelemeleri ve 'Nasıl Yapılır?' kılavuzları yazdım.

Kendi adıma, bir adet solo albüm, bir soundtrack ve iki adet single yayınladım; filmler, belgeseller ve reklamlar için müzik ve ses tasarımı yaptım. Uzun yıllardır, çeşitli grup ve sanatçılara prodüktörlük, miks ve mastering mühendisliği yapıyorum. Halen ABD'nin Massachusetts eyaletinde, Boston şehrinde yaşıyorum ve şirketim bUMA RecordZ ile müzik yapım çalışmalarıma devam ediyorum. Yapım şirketim ve stüdyom ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.
Ayrıca kişisel web sitemi inceleyebilirsiniz: borauslusoy.com


"Hocam anlatımınıza, öğretiminize hayran kaldım. İki senede izlediğim binlerce videonun arasında belkide en net bilgiyi veren ve içeriğini gösteren dersler izledim sayenizde. Ne kadar teşekkür etsem az olur. Benim için çok faydalı oldu."

- Ersin Yıldırım

"Miks konusunda eksikliklerim olduğunu hissediyorum. Bir Türk hocadan ders almak büyük nimet bence. Ne kadar iyi İngilizcem olsa da YouTube'daki miks dersleri tam verimli olmuyor.

Miks 101: Dengeler ve Panlama dersini bir solukta bitirdim. Ardından Miks 102: Dinamik İşlemciler dersini tamamladım. Atladığım ne kadar çok nokta olduğunu ve üniversitede verilen teorik miks bilgisi ile ses fiziğinin uygulamada çok ama çok az işime yaradığını fark ettim. İşin sanatsal boyutu matematiksel kısmına göre bambaşka.

Birkaç gün içerisinde Mix 103:EQ'ya başlıyorum. Herkese tavsiye ederim. Bu işin akademik mecralarında bile bulamayacağınız bilgiler var. "

- Orkun Bedir, Ses Mühendisi ve Müzik Öğretmeni, İnönü Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Teknolojileri Bölümü

"Bora Uslusoy ile yapmış olduğum çalışmalar; gitar teknikleri, genel müzik bilgisi, kayıt teknikleri konularında sağlam ve hızlı adımlar atmamı sağladı."

- Soner Baloğlu, Uçak Mühendisi / Gitarist

"Uzun bir süredir cubase, kayıt ve miks konularında çalışmak istiyordum. Dahası bu çalışmayı profesyonel bir destek eşliğinde yapmam gerekiyordu ki tam bu esnada uzun yıllardır yayınlarını takip ettiğim Bora Uslusoy ile yollarımız kesişti. Kafamdaki tüm soruların yanıt bulduğu, kendimi gerçekten geliştirdiğimi hissettiğim oldukça faydalı bir süreç geçirdim. Tüm katkı ve emekleriniz için teşekkürler Bora hocam."

- Yrd. Doç. Dr. Cihan TABAK

"Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı mezunu bir müzik öğretmeniyim. Kendi çapımda evde kayıtlar alıyorum. Miks 101 ve 102 derslerine kayıt olduğumdan beri çok ciddi ilerlemeler oldu, yaptığım kayıtların duyumlarının kalitesinde. İnanıyorum ki Miks 103, o seviyeyi daha da yukarılara taşıyacaktır. Bora hocamı tebrik ediyorum bizlere böyle eşsiz bir kaynak sunduğu için ve de teşekkür ediyorum."

- Harun Erman Türköz, Sanatçı-Müzik Öğretmeni

Sıkça Sorulan Sorular


Bu eğitim programları ne zaman başlar ve ne zaman biter?
Bu paket ile gelen eğitim programlarına hemen başlayabilir, her istediğinizde sisteme giriş yaparak dersleri tekrar tekrar çalışabilirsiniz (aboneliğiniz devam ettiği sürece). Tamamen bireysel yürütülen eğitimlerdir, çalışmayı ne zaman yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz.
Bu eğitime ne kadar süreyle erişim hakkım var?
Aylık ya da yıllık periyotlarla aboneliğinizi yenileyebilir ve istediğiniz kadar devam ettirebilirsiniz. Aboneliğiniz devam ettiği süre boyunca siteye giriş yaparak videoları tekrar izleyebilir, çalışabilirsiniz. Mobil cihazlar dahil tüm cihazlarınızdan erişebilirsiniz.
Yıllık aboneliğin aylığa göre avantajı nedir?
Aylık yerine yıllık aboneliği tercih edersiniz yılda toplam 1020 TL yerine 850 TL ödersiniz. Bu da %17 indirim ya da 2 ay ücretsiz erişim anlamına gelir. Ayrıca bazı bankalar güvenlik gerekçesiyle tekrar eden aboneliklere birinci ödemeden sonra onay vermeyebiliyor. Bu durumda sistem dersten kaydınızı siler ve tekrar kayıt olmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu abonelik paketine hangi eğitim programları dahil?
Logic Pro X Ansiklopedisi, Cubase Ansiklopedisi, Pro Tools'a Giriş, Miks 101: Dengeler ve Panlama, Miks 102: Dinamik İşlemciler, Miks 103: EQ, Miks 104: Zaman Bazlı İşlemciler, Armoni 101, Armoni 110, Armoni 201, Solo Gitar Metodu (elektronik kitap), Solo Gitar İçin Diziler ve Arpejler (elektronik kitap), Cubase'de Track Comping, Cubase'de Gate-Compressor-Limiter-Deesser ve ileride eklenecek diğer dersler...
Bu eğitim paketine abone alırsam Cubase sertifikası alabilir miyim?
Hayır. Mixing with Cubase adlı sertifika programında yer alan video derslere erişiminiz olsa dahi sertifika hakkı elde etmek için ayrı bir prosedür var. Bununla ilgili bilgi almak için lütfen bize ulaşın.
Ödeme nasıl yapılır?
Kredi kartı ile. İlgili tutar kayıt olurken yaptığınız tercihe göre her ay ya da her yıl kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir.Siz iptal edene kadar bu şekilde devam eder. İstediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Tahsilat sistemimiz yurtdışında olduğu için kredi kartınızın yurt dışı internet alışverişlerine açık olması gerekmektedir.
Kitapların içeriklerini bilgisayarıma indirebilir miyim? Kitabın sayfalarını yazıcı ile çıktısını alabilir miyim?
Hayır, indirme yok. Yazdırma, print almak yok. Sadece siteye giriş yaparak online olarak sayfaları görüntüleyebilirsiniz ya da ses dosyalarını dinleyebilirsiniz.

Hemen Başlayın!